بج سینه (Badge) یا نشان سینه، نمادی از وابستگی اشخاص به ارگان و سازمان خود است. این محصول با عناوین دیگری همچون اتیکت سینه، سنجاق سینه و گل سینه نیز شناخته می شود. بج سینه ارائه شده توسط هنرکده‌ی آلن از جنس برنج بوده و در رنگ‌های مختلف طلایی و نقره‌ای براق یا مات قابل ارائه است. برخی از بج‌های ارائه شده دارای پوشش پلی استر بوده که باعث دوام و ماندگاری بیش‌تر آن‌ها می‌شود. مشتری محترم ضمن ارائه‌ی مدل و طرح درخواستی خود، بج سینه‌ی مورد نظر خود را در اندازه‌ی دلخواه دریافت خواهد کرد. بج‌ سینه‌ به کمک میخ گوشواره‌ای و سوزن به لباس متصل می‌شود.

پین های آلن از فلز ساخته شده و با تکنیک میناکاری و با دست رنگ آمیزی می شوند و در آخر برای ماندگاری و پیشگری از تغییر رنگ فلز آب کاری می شوند. پین های آلن را می توانید روی لباس، شلوار، کیف و کوله و یا هر جای دیگری که دوست دارید نصب کنید.


لازم به ذکر است که هنرکده‌ی آلن در کنار فعالیت‌های گسترده‌ی خود در زمینه‌ی تولید و طراحی بج سینه، به خوبی توانسته است اعتماد سیستم بانکی کشور را به خود جلب کند و در حال حاضر هنرکده‌ی آلن بزرگ‌ترین، تخصصی ترین و پرتیراژترین مجموعه‌ی ارائه‌دهنده‌ی بج‌های سینه‌ی متنوع بانک‌های کشور است. هنرکده آلن طی همکاری مستقیم با بانک‌های کشور بج‌های متنوعی با بالاترین کیفیت، رنگ‌های متنوع و اندازه‌های مختلف ارائه کرده است.
 

 

مزایای استفاده از بج سینه

  1. وسیله ای کارآمد جهت انجام تشریفات اداری ( سمینار، نمایشگاه، جلسات و … )
  2. متمایز نمودن کارکنان یک سازمان از دیگری
  3. ایجاد نظم و یکپارچگی در کارمندان یک سازمان
  4. هدیه‌ای مناسب و متفاوت جهت معرفی برند و سازمان