انواع جاسوئیچی‌های هنرکده آلن

  • ۱۳۹۹/۶/۲۴،‏ ۲۲:۴۹
  • ۳۳۳ بار
جاسوئیچی یکی از اکسسوری‌های پر کاربرد محسوب می‌شود و در انواع و طرح‌های مختلف در هنرکده آلن عرضه می‌شود.

جاکلیدی یا جا سوئیچی یکی از اکسسوری‌های پر کاربرد محسوب می‌شود و هر جاکلیدی قابلیت در بر گرفتن چندین کلید را به صورت همزمان دارد. در واقع این وسیله استفاده از کلیدها را هم آسان‌تر می‌کند. هنرکده آلن آمادگی طراحی و تولید جا کلیدی در طرح‌ها و مدل‌های گوناگون و متنوع را دارد. برای تولید جاسوئیچی هنرکده آلن از متریال‌های مختلفی استفاده می‌شود. که بیشتر اوقات به عنوان  هدیه تبلیغاتی شرکت ها استفاده می شود. جنس کالا معمولا چرم، فلز، پلکسی، پلی استر یا اپوکسی خشک می باشد. هنرکده آلن با دقت و ظرافت زیاد و با بهره گرفتن از آخرین و پیشرفته‌ترین روش‌های موجود این محصول را تهیه می‌کند.

معمولاً برای تهیه‌ی این جا کلیدی‌ها از ورقه‌های 1.25 میلی‌متری استفاده شده و این محصول با آب کاری طلا و نقره و به صورت مات قابل سفارش هستند. جا کلیدی‌های هنرکده آلن معمولاً به صورت مات تهیه می‌شود تا در هنگام تماس با کلید و سایر سطوح دچار خط خوردگی نشود. امکان ساخت و عرضه‌ی این محصول در تیراژ بالا و طبق نظر مشتری محترم وجود دارد.

لوگوی برخی از موسسات بعد از برش کاری و لیزر کاری برای زیبایی و جلوی بیش‌تر کار روی یک قطعه چرم مرغوب نصب می‌شود. جا کلیدی‌های تهیه شده به سفارش مشتری محترم به همراه جعبه‌های مخصوصی عرضه می‌شوند. تاکنون مجموعه آلن افتخار همراهی با موسسات زیادی را داشته است و در تصاویر برخی از نمونه‌های تولید شده‌ قابل مشاهده است.